چطور با رعایت نکاتی ساده دختری خوشتیپ باشیم؟

چطور با رعایت نکاتی ساده دختری خوشتیپ باشیم؟

شال گردن

شال گردن

برای مد در موقعیت‌های رسمی شال و دستمال‌گردن‌های آراسته گزینه‌هایی هستند که ظاهر شما را از این رو به آن رو می‌کنند به‌شرطی که گردن شما بلند و کشیده باشد. برای آدم‌هایی که غبغب دارند و گردن‌شان کوتاه است استفاده از دستمال گردن به هیچ وجه توصیه نمی‌شود چون گردن‌شان را بیشتر از آنچه واقعا هست، کوتاه نشان می‌دهد. بلیط هواپیما مناسب داخلی و خارجی

خوش‌بو باشید

هیچ‌چیزی به اندازه یک ادکلن خوش‌بو نمی‌تواند تیپ یک مرد را کامل کند. عطرها معمولا برای شخصیت‌های مختلف ساخته می‌شوند. یک عطر می‌تواند تداعی‌کننده اعتماد به نفس باشد و عطر دیگر تداعی‌کننده اجتماعی بودن. با توجه به شخصیت‌تان سراغ عطرها بروید. برای عطرهای‌تان خوب خرج کنید. بعضی از عطرها بعد از چند ساعت بوی‌شان از بین می‌رود و از آن بدتر بعضی‌های‌شان بدبو می‌شوند. عطرهای‌تان را از فروشگاه‌های شناخته شده بخرید و به‌دنبال آن‌هایی باشید که امتحان‌شان را پس داده‌اند.

روسری

روسری

شما می توانید روسری خود را با لباسهای مختلف قفسه لباستان هماهنگ کنید. روسری تنها به عنوان وسیله ای برای پوشاندن سر شما نیست، بلکه می تواند به عنوان یک ابزار مد و ایجاد شیکی و زیبایی و نقطه ای برجسته و قابل توجه برای لباس شما باشد.پوشیدن روسری روی سر- روسری را طوری روی سر خود ببندید که لبه آن روی پیشانی شما قرار بگیرید، یا اگر در جایی حضور دارید که محدودیت حجاب ندارید، به صورتیکه مقدار کمی از موهای شما بیرون باشد، هر دو حالت جذاب است، خود شما باید امتحان کنید که چه مدلی شما را جذابتر نشان می دهد.- دو انتهای روسری را روی هم قرار دهید و بکشید، اگر روسری شما پهن است، باید روسری را طوری روی سرتان مرتب کنید که زیاد به سمت پایین آویزان نباشد.- روسری را گره بزنید.- در صورت لزوم روسری را مرتب کنید تا به خوبی روی سرتان بخوابد، موهای خود را مرتب کنید و آنها را بپوشانید یا لبه های مو را بیرون بگذارید، سپس یک گره دیگر برای محکمتر شدن روسری بزنید.- در نهایت با اضافه های روسری روی گره ها را بپوشانید و دو انتهای آن را روی گره ها قرار دهید.

در یک زمان واحد تعداد اندکی از جواهرات بسیار زیبا را بپوشید

اگر شما جواهرات، ساعت، روسری ، کلاه و عینک دودی را با هم می پوشید مطمئن باشید که هیچ کدام از آنها به خوبی دیده نخواهند شد .  سعی کنید از  لوازم کمتری استفاده کنید . پوشیدن ست کامل جواهرات یعنی گوشواره، دستبند، گردنبند و انگشتر می تواند چهره شما را خراب کند. سعی کنید به جای استفاده همزمان از گردنبند و گوشواره از یکی از آنها استفاده کنید. اگر می خواهید از لوازم تزیینی مختلف استفاده کنید، مطمئن شوید که هیچ کدام از آنها  در جلب توجه با هم رقابت نمی کنند. فلزات و رنگ آنها را با هم ست کنید .

سایز و اندازه لوازم تزیینی را متعادل نگه دارید

اگر از یک گوشواره ی بزرگ و آویزان استفاده می کنید، بهتر است آن را با یک جواهر بزرگتر  ست نکنید. اگر از یک گردنبند نازک و ظریف بهره مند شوید حتما ظاهر بهتری خواهید داشت . تا جایی که می توانید اندازه لوازم تزیینی را متعادل نگه دارید .شما می توانید از لوازم جانبی برای ایجاد تعادل در جزییات لباس ها هم  استفاده کنید. اگر بلوزی با الگوی زیبا به تن دارید ، می توانید یک روسری کوچک  بپوشید.

 از ست کردن بیش از حد پرهیز کنید

برخی از اوقات افراد دوست دارند تمامی موارد خود را با یکدیگر ست کنند. این موضوع اگرچه در  نگاه اول  مشکل دار نیست ولی می تواند ظاهر شما را خراب کند. در به کار بردن وسایل خود همیشه خلاقیت داشته باشید .  از چرخه رنگی استفاده کنید و از میان رنگ های موجود، رنگی را انتخاب نمایید که ظاهر زیبایی به شما ببخشد . به عنوان مثال اگر بلوز بنفش به تن دارید می توانید از رنگ لیمویی برای سایر موارد خود استفاده کنید. از لباسهایی با رنگ سیاه و سفید استفاده کنید.

 ظاهری متفاوت ایجاد کنید

جایی که شما در آن زندگی می کنید می تواند در ظاهر شما تاثیر گذار باشد. می توانید از موارد زیر استفاده  کنید تا ظاهری متفاوت اما زیبا داشته باشید .

 

  • گردنبند رنگارنگ و یا گوشواره
  • روسری با رنگ روشن
  • یک جفت عینک دودی مناسب
  • حلقه های ساخته شده ار سنگ های طبیعی

نکات:

  • از مد لباسهایی استفاده کنید که ظاهر شما را بهبود ببخشند.
  • سعی کنید لوازم تزیینی خود را با لباسهایتان هماهنگ سازید . به عنوان مثال، اگر شلوار آبی جین به تن دارید می توانید از یک بلوز و یا پیراهن آبی و یا بنفش استفاده کنید.
  • به جای خریدن جواهرات گران قیمت، از جواهرات دست دوم استفاده کنید تا هزینه کمتری بابت آنها بپردازید.

منبع : سندباد