معرفی بهترین برندهای کیف چرم با کیفیت در دنیا و ایران

 

معرفی بهترین برندهای کیف چرم با کیفیت در دنیا و ایران

channel

Chanel

توسط Coco Chanel در سال 1990 تاسیس شد. کارخانه Chanel به یک نام تجاری لوکس شده است. آنها کیف های بسیاری از چرم با کیفیت تولید و ارائه می دهند.

یکی از معروف ترین استایل کیف Chanel 2/25 می باشد که کیف چرمی است که با یک بند زنجیره ای رو دوشی با اندازه متوسط است. چنل به تازگی یک استایل جدید پسرانه تولید کرده است که تا حدودی شبیه به کیف پول می باشد.

hermes

Hermes

با سابقه ای غنی و و راه پر فراز و نشیب از سال 1837 شروع به کار کرده است. Hermes به طور خاص کیف دستی Hermes Birkin و کیف پول Hermes Kelly رو تولید می کند. تولید کیف پول در این کارخانه 18 الی 24 ساعت زمان می برد.

bottega veneta

Bottega Veneta

این برند ایتالیای است که سابقه طولانی در تولید کالاهای لوکس از جمله کیف چرمی با کیفیت بالا دارد.

کیف کلاسیک ونتا (Venta)، شکل تقریبا گردی دارد که شبیه بافت می باشد.

چرم درسا

درسا چرم

برند درسا از سال 1371 آغاز به کار کرد. درسا ماموریت خود را تبدیل چرم طبیعی و باکیفیت به محصولی لوکس می داند. در این مسیر در نوآوری و خلق زیبایی ها استمرار دارد .چشم انداز ما در آینده تبدیل شدن به رقیبی خوب برای برندهای اروپایی است. مشتریان، درسا را به عنوان برندی لوکس با کالای باکیفیت و با قیمت بالا می شناسند. این برند برگزیده برند کیف و کفش لوکس در کنفرانس سالانه‏ی برندهای برتر در مراکز فروش، توسط مجله تجارت طلایی در سال 1394 شده است.

ارس چرم

درسا چرم

برند درسا از سال 1371 آغاز به کار کرد. درسا ماموریت خود را تبدیل چرمی طبیعی و باکیفیت به محصولی لوکس می داند. در این مسیر در نوآوری و خلق زیبایی ها استمرار دارد .چشم انداز ما در آینده تبدیل شدن به رقیبی خوب برای برندهای اروپایی است. مشتریان، درسا را به عنوان برندی لوکس با کالای باکیفیت و با قیمت بالا می شناسند. این برند برگزیده برند کیف و کفش لوکس در کنفرانس سالانه‏ی برندهای برتر در مراکز فروش، توسط مجله تجارت طلایی در سال 1394 شده است.

 

 

رویال چرم

رویال چرم

شرکت رویال چرمی با تجربه چندین ساله در طراحی و تولید محصولات چرمی و با در نظر گرفتن اصل کیفیت در استفاده از چرمی مرغوب با فرآوری گیاهی و مواد و یراق آلات با کیفیت اقدام به عرضه محصولات و هدایای نفیس چرمی در بسته بندی های مناسب نموده است.

coach

 

Coach

محصولات چرم این برند مربوط به یک نام تجاری کلاسیک آمریکایی است.. در سال های اخیر، زیبایی این برند بیشتر شده و آنها تنها برند خود را بر روی کیف با کیفیت برجسته کرده اند. آنها طرح های جدید را در هر فصل با رنگ های متفاوت تولید می کنند.

نوین چرم

بهترین برندهای  چرمی ایران

شرکت نوین چرم

شرکت نوین  در زمینه ی تولید محصولات از چرمی طبیعی در حوزه ی پوشاک ، کیف ، کفش از سال 1370 شروع به فعالیت نمود ، در سال 1382 نام «نوین چرم» را با هدف تولید محصولاتی با کیفیت، مطابق با استانداردهای جهانی به عنوان نام تجاری خود برگزید . محصولات نوین چرمی سابقه ی صادرات به امارات، کویت، ژاپن، آذربایجان، قزاقستان و کشورهای اروپایی از جمله آلمان ، روسیه، دانمارک، سوئد، جمهوری چک را در رزومه کاری خود دارد. ازسوی دیگرحضور در نمایشگاههای معتبر بین المللی از جمله نمایشگاه بولونیا ایتالیا ، آیسف و آی مد ترکیه  از مزیتهای شایسته نوین چرمی تلقی میگردد.

سندباد توانسته است در زمینه محصولات چرم، از جمله انواع کیف، انواع کفش مردانه و زنانه، لوازم و قطعات کیف و چمدان، و غیره از برندهای معروفی بهره ببرد. ما در این مجموعه ما می‌خواهیم تجربه خرید و فروش اینترنتی و حتی مبادله اطلاعات را از طریق درگاه امن به اشتراک بذاریم. در اینجا همه چیز به ساده‌ترین شکل، برای داشتن یک خرید سریع و راحت طراحی شده‌است.