رتبه بندی 10شرکت برتر طلا و جواهر در سال 2017

رتبه بندی 10شرکت برتر طلا و جواهر در سال 2017

Sabika

10- Sabika

میانگین رشد 60 درصدی در فروش در چند سال داشته است و هر سال ده ها میلیون فروش دارد.  این شرکت از سنگ های منحصر به فرد و رنگ های بی نظیر بلورها محصولات فوق العاده ای را تولید می کند. قیمت های این شرکت متوسط، برای یک گوشواره 20 دلار تا 200 دلار وجود دارد. بلیط هواپیما

Bella Shaye

9- Bella Shaye

نکته اصلی این شرکت قیمت های پایین است. جواهرسازی این شرکت با آبکاری طلا است و بیشتر از نقره استرلینگ می باشد. جواهرات این شرکت همچنین با رادیوم آبکاری می شود و بیشتر به عنوان بدل کاربرد دارد اما برخی از قطعات آبکاری با رادیوم از نقره نیز استفاده می شود. مطابق با مد روز و طرح های سنگی و و سبک های محبوب هستند. موفقیت این شرکت مدیون وجود بازار بزرگ بدلی است.

Azuli Skye

8- Azuli Skye

این شرکت جواهرات امروزی را قیمت های مقرون به صرفه ارائه می کند. این شرکت رادیکال، مرسوم و مد روز را برای زنانی که نمی خواهند پول زیادی را صرف کنند و با لباس هایشان ست کنند، فراهم کرده است. این شرکت تولید محصولات پاندورا را دارد که از مهره های کنار هم ساخته می شود و محبوبیت زیادی بین مشتریان دارد اما قیمت فوق العاده بالایی دارد.

Vivi (Cookie Lee)

7- Vivi (Cookie Lee)

این شرکت تولیدات خود را در اینستاگرام به نمایش می گذارد. و تولیدات خود را بیشتر به حراج می گذارد. این شرکن در سال 1985 تاسیس و در سال 2007 ، 125 میلیون دلار فروش داشته و بیش از 40000 توزیع کننده داشت.

Premier Designs

6-  Premier Designs

این شرکت حدود 30 سال است که کار می کند. و قیمت های آن معقول است برای مثال یک گردنبند فانتزی 49 دلار قیمت دارد. و تخفیف های 50 درصدی برای کارهای خود دارد. این شرکت در معامله و خرید و فروش بسیار انعطاف پذیر است و شما با خرید 100 دلار کارت هدیه 50 دلاری هدیه می گیرید.

Lulu Avenue

5- Lulu Avenue

طراح این شرکت Frances Gadbois است.طراحی با هویت هنری قوی که با مصرف کنندگان به خوبی ارتباط برقرار می کند. این شرکت نقره های استرلینگ را با رادیوم و طلا آبکاری می کند. و به عنوان مد محسوب می شود. همه طلا و جواهرات ان ضد حساسیت است و عاری از نیکل، سرب و کادمیوم است.

Park Lane

4-  Park Lane

این شرکت در سال 1955 شروع به کار کرده و ست های بسیار زیبایی را ارائه می دهد.

Silpada

3- Silpada

این شرکت ابتدا بخشی از avon بود و در سال 2013 از آن جدا شد. محصولات این شرکت از استرلینگ نقرع 925/0 می باشد، اما قیمت مناسبی دارد. برای نمونه یک گوشواره نقره را 19 دلار می توان خرید.

Avon

2- Avon

طلا و جواهر آون تمرکز بر طرح های کلاسیک برای دختران دارد. و تولیدات بسیار مقرون به صرفه ای دارد. کاتولوگ های جدید این شرکت هر هفته در بازار موجود است و امکان خرید الکترونیکی را فراهم کرده است.

Stella & Dot

1-     Stella & Dot

این شرکت در سال 2010 50 میلیون دلار فروش داشته و در سال 2011 بنیانگذار این شرکت به عنوان کارآفرین جوان سال انتخاب شد. و در سال های آتی به انگلستان و آلمان گسترش یافتند.

 

منبع : سندباد