اجتناب از 5 اشتباه به هنگام خرید مبل

اجتناب از 5 اشتباه به هنگام خرید مبل

خرید مبل بیش از حد بزرگ و یا کوچک

رایج ترین اشتباهی که همه مرتکب آن می شوند.زمانی اتفاق می افتد که شما فضای خانه و یا مبل را اندازه نمی گیرید و یا گاهی اوقات از هر دو غافل می شوید. بزرگی مبل را نمی توان به راحتی در فروشگاه تشخیص داد. یک مبل به نحو فریبنده ای در یک نمایشگاه کوچک به نظر برسد اما می تواند در نهایت برای اتافتان بیش از حد بزرگ باشد. پس با توجه با مقیاس خانه مبل مناسبی را تهیه کنید.

خرید مبل 

خرید مبل بدون دقت نظر

درست همانطور که مبلمان نباید برای خانه بیش از حد بزرگ یا کوچک باشد، برای خودتان نیز نباید بیش از حد بزرگ یا کوچک باشد. اگر شما بلند هستید، مطمئن شوید که صندلی به اندازه کافی گود هست تا اجازه دهد که به راحتی بر روی آن بنشینید. و اگر شما بسیار بلند نیستید و یا زانو درد دارید، تهیه یک صندلی کم عمق برایتان مناسب خواهد بود. هرگز مبل را بدون دقت نخرید. بر روی آن بنشینید، لم بدهید، با امتحان این مسائل مبل را برای خانه بخرید. اگر دوست دارید بر روی مبل چرت بزنید، مطمئن شووید که کناره های آن ارتفاع مناسبی دارد. مطمئن شوید که بالشتک ان نرم و راحت است. خرید ارزان قیمت بلیط هواپیما

خرید مدل (استایل) اشتباه مبل

مبل خود را باید با مدل بقیه مبلمان خود هماهنگ انتخاب کنید. تنها توجه به راحتی مهم نیست بلکه باید با دکوراسیون خانه نیز هماهنگ باشد.

 خرید مبل

انتخاب پارچه اشتباه برای مبل

انتخاب پارچه اشتباه برای مبل خود می تواند یک اشتباه بزرگی باشد. پارچه مبل خود را بر اساس جایی که قرار است در آنجا قرار دهید انتخاب کنید. اگر شما قصد خرید مبلمان برای جایی اصلی در خانه که خیلی استفاده می شود هستید، پارچه و رنگ ظریف به زودی از بین خواه درفت قبل از اینکه فرصتی برای لذت بردن از آن داشته باشید. همچنین در انتخاب رنگ مبل به رنگ دیوار و نور خانه توجه داشته باشید.

خرید مبل با کیفیت ضعیف

همیشه هنگام خرید ملاحظات بودجه را دارید، اما خرید یک مبل با کیفیت خوب این تضمین را به شما می دهد که چند سال می توانید از آن استفاده کنید. خرید یک مبل با کیفیت به شما در صرفه جویی در پولتان در دراز مدت کمک می کند. اما با خرید مبل با کیفیت پایین بدین معنی است که شما ظاهرا در پولتان صرفه جویی کردید اما به سرعت در عرض چند ماه از بین خواهد رفت.

 

منبع: سندباد

 

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>