5 چیز که قبل از خرید لوازم خانگی باید توجه کنیم

5 چیز که قبل از خرید لوازم خانگی باید توجه کنیم

فناوری هر روز پیشرفته تر می شود، و این امر نگرانی در خرید لوازم برقی را بوجود می آورد. به منظور تضمین یک تجربه خرید و حفاظت ارزش پول خود، توجه به نکاتی که در اینجا به آن اشاره شده است ضروری است.

1-    هنگام اندازه گیری برای لوازم جدید خود، فضایی را اندازه گیری کنید که قرار است دستگاه در آن قرار گیرد، نه اندازه گیری دستگاه موجود. به این ترتیب، هنگامی که شما لوازم جدید را اندازه گیری می کنید، می توانید از چیزی که انتخاب می کنید مطمئن باشید که برای فضای موجود مناسب است. برای اندازه گیری مناسب فضای موجود، شما نیاز به اندازه گیری عرض، ارتفاع و عمق است.

2-    پول در حقیقت عامل بسیار مهم در خردی لوازم خانگی جدید است. با ظهور اقلام با امکانات پیشرفته تر، همه چیز در حال جلب توجه بیشتر و گران تر شدن است. هنگامی که شما در حال خرید چیزهای جدید هستید، یکی از اثرات آن بر بودجه شما خواهد بود. اطمینان حاصل کنید که قادر به محاسبه هزینه های بعدی حتی پرداخت قبض برق هستید یا خیر؟

3-    لوازم برقی ضروری مثل یخچال وفریزر و اجاق گاز تهیه کنید. برخی افراد می توانند بدون مایکروویو و ماشین ظرف شویی زندگی کنند، اما اگر شما همیشه  برای فروش مجدد خانه خود برنامه ریزی می کنید، می توانید برای این لوازم فضای مناسبی در آشپزخانه در نظر بگیرید. بلیط هواپیما مناسب

5 چیز که قبل از خرید لوازم خانگی باید توجه کنیم

4-     هنگام خرید یک دستگاه، دو چیز نیاز توجه ویژه دارد. یکی از آنها صرفه جویی در انرژی که با آرم مشخص شده است و یا اینکه محصول در صرفه جویی در انرژی کارآمد باشد.

و دیگری ، برچسب انرژی اتحادیه اروپا که درجه مصرف انرژی را اندازه گیری می کند. برای یخچال و فریزر، این رتبه معمولا A است. یک دقت در شناسایی این دو برچسب مهم در هنگام خرید لوازم خانگی نیاز است.

5 چیز که قبل از خرید لوازم خانگی باید توجه کنیم

5-    گاهی اوقات ایده آل است که سایت های حراجی آنلاین برای هرگونه لوازم خانگی را چک کنید و ممکن است با نصف قیمت از حد معمول به فروش برسد. با انجام تحقیق بر روی اعتبار برند و بررسی مشخصات آن از سایت خریداری نمایید.

منبع : سندباد