راه حل های نوآورنه برای مواد تشکیل دهنده طبیعی تر در لوازم آرایشی

راه حل های نوآورنه برای مواد تشکیل دهنده طبیعی تر در لوازم آرایشی

لوازم ارایشی

آیا می دانید بهداشت شخصی می تواند زندگی را نجات دهد؟ شستن دست ها به طور منظم با آب و صابون می تواند جان حدود یک میلیون نفر را در هر سال نجات دهد! محصولات زیبایی می تواند اعتماد به نفس را بهبود بخشد. همانطور که مواد غذایی ارگانیک رو به رشد است، لوازم آرایشی ارگانیک و طبیعی نیز با اهمیت تر شده است.

-         اغلب اهمیت اجتماعی محصولات آرایش دست کم گرفته شده است.

-         ظاهر جوان و سالم به عنوان نشانه ای از شایستگی و جذابیت تصور می شود

-         تعداد اثرات زیست محیطی نامطلوب که می تواند اثرات منفی بر پوست و مو بگذارد افزایش یافته است

-         محصولات زیبایی مانند مرطوب کننده ها می توانند در مقابل اثرات زیست محیطی مانع خوبی باشند و نه تنها نقش مهمی در مراقبت از پوست سالم دارد ، بلکه می تواند باعث بهبود پوست آسیب دیده شود.

-         با استفاده از مواد تشکیل دهنده خاص سرعت پیری را کاهش می دهد.

-         سورفکتانت در لوازم آرایشی سهم قابل توجهی در سلامت با از بین بردن میکروب های بیماری زا دارند.

لوازم ارایشی

مراقبت های شخصی در قرن 21

محصولات مراقبت شخصی مانند صابون، شامپو، خمیر دندان  برای بهداشت شخصی سهیم هستند و حتی گاهی اوقات بسیار ضروری هستند.  مراکز ایالت متحده در گزارش خود برای کنترل بیمار ی و پیشگیری در توصیه های بهداشتی خود اشاره کرده است که ، تعداد موارد اسهال مرگبار در سراسر جهان می تواند ، با توجه به برآوردها، تا 50 درصد با شستن دست به طور منظم کاهش یابد. محصولات آرایشی مانند کرم نیز از طریق محافظت از پوست به سلامت پوست کمک می کند. لوازم زیبایی مانند ریمل مژه و ابرو می تواند به عنوان مبنایی برای کمک های اجتماعی از طریق بهبود اعتماد به نفس مصرف کنندگان سهم داشته باشد.

آلرژی بیشتر، واکنش های پوستی بیشتر

تعداد تاثیرات زیست محیط نامطوب که می تواند اثرات منفی بر روی پوست و مو بگذارد افزایش یافته است. به عنوان مثال، آلاینده های هوا دائما بر روی پوست تاثیر می گذارند. اشعه uv و محرک هایی مانند سیگار و الکل نیز در ضرر رساندن به پوست قش دارند. سازمان آلرژی جهانی (WAO) که در حدود 100 انجمن که در زمینه آلرژی و بیماری های سیستم ایمنی بدن در سراسر جهان سازمانده یشده اند، در گزارش خود به افزایش چشمگیر شکایت آلرژیک، که شامل وانش های پوستی مانند اگزما و کهیر هست اشاره کرده اند. طبق دفتر آمار وزارت بهداشت آمریکا در دوره 1997- 1999 تنها 4/7 درصد از والدین در ایالات متحده جوش یا سایر واکنش های آلرژیک پوسیت در 12 ماه گذشته در کودکان خود گزارش داده اند، که این مقدار 5/12 درصد در دوره 209 تا 2011 افزایش یافته است.

بازار رو به رشد لوازم آرایش و بهداشتی طبیعی

ترس از مواد مضر به عنوان یکی از دلایل اصلی افزایش تمایل مصرف کنندگان به لوازم آرایشی و بهداشتی طبیعی و ارگانیک است.تولید محصولات طبیعی و عرضه آن به بازار در سال 2009-2104 رشد یازده درصدی داشته و در مجموع لوازم زیبایی و بهداشتی طبیعی رشد سریعی در دنیا داشته است.

در پاسخ به فشار مصرف کنندگان، تولید کنندگان به طور فزاینده ایی از مواد تشکیل دهنده مبتنی بر طبیعت را به فرمولاسیون خود اضافه کرده اند. انتظار می رود این روند به دلیل افزایش دانش و نیاز مشتریان ادامه داشته باشد.

همکاری با سندباد به برندها و تولید کنندگان در سرعت بخشیدن به رشد بین المللی ، ایمنی در زنجیره تامین خود و کاهش هزینه ها کل کمک می کند.