درباره ما

مقدمه

شهر سندباد (sinbadcity) اولین و حرفه ای ترین سایت B2B در ایران می باشد که به منظور توسعه ارتباطات تجاری بین صاحبان کسب و کار در داخل و خارج کشور راه اندازی شده است. شما از طریق امکاناتی که سایت در اختیارتان قرار می گذارد می توانید بدون واسطه و مستقیم با تولید کنندگان در ارتباط باشید و بدون ریسک و مطمئن خرید کنید.

از اواسط دهه 1990 که اینترنت به صورت یک شبکه همگانی و جهان شمول درآمد تاکنون فعالیت های ما هر روز با مقیاس بیشتری به آن وابسته شده است. انتشار منابع علمی – فرهنگی ، شبکه های اجتماعی، تجارت الکترونیک حکایت از نفوذ اینترنت در عرصه های گوناگون دارد. امروزه اینترنت به ابزاری قدرتمند برای مراودات اقتصادی مبدل شده است و یک فضای رقابتی در حوزه بازاریابی و تبلیغات، خرید و فروش آنلاین، ایجاد شبکه های ارتباطی و مبادلات تجاری ایجاد کرده است.

بلاگ شهر سند باد

تاریخچه

گروه شهر سندباد پس از چندین سال مطالعات امکان سنجی و نیازسنجی توسط کارشناسان واحد تحقیقات بازار در زمینه B2B، تصمیم به ثبت شرکت در سال 1390 گرفت تا فعالیت های خود را به شکل رسمی ادامه دهد. استفاده از پتانسیل بازار ایران در زمینه تجارت الکترونیک طی این سالها باعث ایجاد ذخیره ای ارزشمند از تجربیاتی بود که منجر به پیاده سازی و به اجرا درامدن سایت sinbadcity شد.تا کامل ترین و اولین سایت B2B حرفه ای در ایران راه اندازی شود .

بلاگ شهر سندباد

همکاران

گروه شهر سندباد (Sinbadcity) در تمام مراحل فعالیت خود از ابتدا تاکنون همواره از تجریبات مدیران ارشد گروه سرمایه گذاری ایران و چین ICFC Group و نتایج تحقیقات بازاریابی شرکت بازاریابی و توسعه بازار سپند بهره مند بوده است و سعی در این داشته است که دو بال قدرتمند علم و تجربه را به کار بگیرد تا نه تنها در بازار داخل بلکه در حوزه بین الملل و جهان جایگاه خود را تثبیت کند.

بلاگ شهر سندباد

چشم انداز و ماموریت

ایجاد بستری ایمن و مطمئن برای توسعه تجارت و کسب و کار در فضای مجازی با استفاده از امکانات تحت وب Sinbadcity.com از اهداف مدیران متعهد و متخصص شهر سندباد می باشد. همواره در تلاشیم تا مراودات و مبادلات تجاری آسان تر ، ایمن تر به صرفه تر صورت بگیرد. امید داریم هر کس که بخواهد بتواند جهانی تجارت کند و وسیله ای باشیم برای تبدیل آرزویش به واقعیت ما پیشرو و پیشقدم در مسیری شدیم تا هرکس توانایی این را داشته باشد که هرکجا و هر زمان که خواست تجارت کند.

 • شما یک فروشگاه اینترنتی مجزا برای خودتان دارید.
 • هر چقدر محصول یا خدمات دارید به دیگران نمایش دهید و خودتان را معرفی کنید.
 • مشتریان جدید پیدا کنید، با آنها مذاکره کنید و به معامله بپردازید.
 • هدفمند تبلیغ کنید، یکپارچه مدیریت کنید و هزینه های بازاریابی را کاهش دهید.
 • به راحتی جستجو کنید،مقایسه کنید و هوشمندانه تصمیم گیری کنید.
 • بدون محدویت در هرکجا و در هر زمان ارتباطات تجاری خود را توسعه دهید.
 • اطمینان و امنیت معامله با استفاده از درگاه امن.

و بسیاری خدمات دیگر که به شما امکاناتی می دهد که به راحتی بتوانید کسب و کار خودتان را توسعه دهید.

وبلاگ سندباد

در یک نگاه

 • عضویت تامین کنندگان از داخل و خارج کشور: کشورهای همسایه،اروپایی،آمریکایی
 • امکان داد و ستد در تمام شاخه های صنعتی و کشاورزی
 • تقسیم بندی کالاها در 12 دسته بندی کلی و بیش از 300 زیر دسته.
 • معامله بدون واسطه و بدون محدودیت زمانی و مکانی
 • معرفی و ارتباط با دیگر تامین کنندگان و خریداران به صورت چندزبانه : فارسی-انگلیسی

دپارتمان مشاوره شهر سندباد آماده ارائه مشاوره رایگان جهت راهنمایی کامل خرید و فروش برای بالا بردن هرچه بیشتر رضایت شما کاربران محترم می باشد.

منبع : سندباد